



Oригінальний зарядний пристрій Apple Type-C потужністю 67 W.
Характеристики :
Тип блока живлення: Оригінальний (100% original)
Потужність, W: 67 ват
Вхідна потужність: 100-240V / 50-60Hz
Вихідна напруга: 5.2V / 9V / 15V / 20.3V
Вихідний струм: 3A / 3.33A
Коннектор: USB-C
Колір: білий
Комплектація: Блок живлення без вилки в розетку і без коробки
Альтернативні парт-номери:
A1718 MNF72LL/A
Сумісні моделі:
MacBook Air (M1, 2020) MacBook Air (Retina, 13-inch, 2020) MacBook Air (Retina, 13-inch, 2018 - 2019) MacBook Pro (14-inch, 2021) MacBook Pro (13-inch, M1, 2020) MacBook Pro (13-inch, 2020) MacBook Pro (13-inch, 2016 - 2019) MacBook (Retina, 12-inch, Early 2015 - 2017)
Гарантія: 3 місяці
Комплект: Зарядний пристрій ( також маємо оригінальний кабель Type-c to Type-C 2М) + 350 грн
Совместимые модели ноутбуков:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apple |
| Выходное напряжение (output) | 20 В |
| Выходная мощность | 67 Вт |
| Совместимость с брендом | Apple |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Б/У |
| Класс качества | Original |
| Тип разъема | MagSafe |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Цвет | Белый |
| Дополнительные функции | Защита от переполюсовки, Защита от перезаряда |
- Цена: 1 880 ₴

