




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ASUS BE24ECSNK — це сертифікований зум-монітор Full HD (1920x1080), призначений для відеоконференцій або прямих трансляцій. Він оснащений вбудованою 2-мегапіксельною веб-камерою FHD, системою мікрофонів і стереодинаміками. Його 23,8-дюймова IPS-панель забезпечує широкі кути огляду та забезпечує неймовірно чітке зображення, а мікрофон із шумопоглинанням штучного інтелекту усуває фоновий шум для покращення голосового онлайн-зв’язку. Крім того, передні стереодинаміки забезпечують потужний звук, тож ви можете чути співрозмовника голосно та чітко.
BE24ECSNK сумісний з набором програмного забезпечення для відеоконференцій і містить кнопки швидкого доступу, які дозволяють легко вимкнути мікрофон або відповісти на дзвінки. Його ергономічна підставка забезпечує регулювання нахилу, повороту, повороту та висоти, щоб забезпечити комфортний перегляд у будь-якому місці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Размеры | |
| Вес | 6.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | є |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 539.7 х 538.9 х 211.4 мм |
| Додаткові роз'єми | USB Type-C, RJ45 |
| Диагональ экрана | 23.8" |
| Цвет | Чёрный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 4хUSB3.0 |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 13.24 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
| Призначення | Ігровий |
- Цена: 13 999 ₴





