




Описание
Характеристики
Информация для заказа
23,8-дюймова IPS-панель FHD із частотою оновлення 100 Гц для плавного перегляду відео та звичайних ігор.
Великі можливості підключення, включаючи USB-C, підтримує альтернативний режим DP із потужністю 15 Вт і портом HDMI.
Регульований фільтр блакитного світла, сертифікований TUV Rheinland, і технологія ASUS Flicker Free забезпечують комфортний перегляд.
Екологічна стійкість завдяки паперовій упаковці та енергоефективності, яка відповідає екологічним стандартам.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Размеры | |
| Вес | 4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 539х393-443х189 мм |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм, 1хUSB Type-C |
| Диагональ экрана | 23.8" |
| Цвет | Синий |
| Контрастность | 1300:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 9.91 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Призначення | Ігровий |
- Цена: 5 999 ₴


