




Описание
Характеристики
Информация для заказа
27-дюймова IPS-панель FHD із частотою оновлення 100 Гц для плавного перегляду відео та звичайних ігор.
Технологія SmootMotion із частотою оновлення до 100 Гц і 1 мс MPRT усуває відстеження та забезпечує чітке відтворення відео та щоденне використання.
Адаптивна синхронізація забезпечує плавне візуальне зображення без артефактів за будь-якої частоти кадрів.
Запатентована довготривала антибактеріальна обробка пригнічує ріст бактерій і грибків на панелях і гарячих клавішах монітора.
Технологія Eye Care Plus включає режим Color Augmentation, який допомагає користувачам із порушенням колірного зору краще розрізняти кольори, а Rest Reminder допомагає користувачам контролювати час використання екрана.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Размеры | |
| Вес | 4.11 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 613х436х202 мм |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Диагональ экрана | 27" |
| Цвет | Чёрный |
| Контрастность | 1300:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 15 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Призначення | Ігровий |
- Цена: 5 399 ₴

