




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чітке та контрастне зображення.
Роздільна здатність WQHD (2560 x 1440 пікселів) дозволяє цьому монітору виводити зображення з високим рівнем деталізації. Він може відобразити на 77% більше інформації, ніж стандартний 27-дюймовий монітор із роздільною здатністю Full HD. Ще однією перевагою моделі є висока контрастність, рівна 1000:1.
Час відгуку – 1 мс (GtG).
У цьому моніторі застосовується швидка IPS-матриця, рідкі кристали якої перемикаються в чотири рази швидше, ніж у звичайних, тому середній час відгуку, що вимірюється при перемиканні між півтонами, становить всього 1 мілісекунду. Це сприяє усуненню неприємних візуальних артефактів при відображенні рухомих об’єктів. РК-панель також забезпечує чудове колірне охоплення (96% DCI-P3), високу контрастність (1000:1) і широкі кути огляду (178°).
Частота оновлення екрана – 175 Гц (OC).
Монітором підтримується підвищена частота оновлення екрана, завдяки чому усувається ефект розмиття рухомих об’єктів. Результат – більш чітка картинка в будь-яких динамічних іграх, від шутерів до гоночних симуляторів.
Сертифікація NVIDIA G-SYNC Compatible.
Монітор має сертифікацією G-Sync Compatible. Це означає високу якість зображення за рахунок активованої за замовчуванням змінної частоти оновлення екрана при підключенні до відеокарти з графічним процесором NVIDIA серій GeForce GTX 10 і GeForce RTX 20.
Широке колірне охоплення.
Монітор здатний відображати 96% відтінків колірного простору DCI-P3 та 130% sRGB, а для поліпшення передачі кольору застосовується фабричне калібрування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Тип матрицы | IPS |
| Размеры | |
| Вес | 8.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Чёрный |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.2, mini-jack 3.5 мм |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.2 |
| Частота оновлення | 175 Гц |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Споживана потужність (в роботі) | 32 Вт |
| DVI | відсутній |
| HDMI | 2 |
| Габарити (ШхВхГ) | 728.18х459.78-539.87х279.93 мм |
| Час реакції | 1 мс |
| Поверхня екрану | матова |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Контрастность | 1000:1 |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Сенсорний | Нет |
| VESA | 100х100 мм |
| Регулировка по высоте | є |
| Яркость | 600 кд/м2 |
| Вбудована камера | немає |
| DisplayPort | 1 |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Изогнутый экран | Нет |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Призначення | Ігровий |
- Цена: 28 899 ₴



