




Описание
Характеристики
Информация для заказа
27-дюймовий ігровий монітор QHD (2560x1440) із розгоном до частоти оновлення 260 Гц, створений для професійних геймерів і захоплюючого ігрового процесу
Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync) дозволяє ELMB і технологіям зі змінною частотою оновлення працювати одночасно, щоб усунути ореоли та розриви для чітких ігрових зображень із високою частотою кадрів.
FreeSync Premium, сумісна з G-Sync і технологія AdaptiveSync забезпечує безперебійну гру без розривів завдяки включенню VRR (змінна частота оновлення) за замовчуванням
Технологія розширеного динамічного діапазону (HDR) із сумісністю з DisplayHDR 400 підтримує формат HDR-10 для покращення яскравих і темних областей
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Тип матрицы | IPS |
| Размеры | |
| Вес | 6.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync, Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 614.9х533.9х213.8 мм |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Диагональ экрана | 27" |
| Цвет | Чёрный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.2 |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 26 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 260 Гц |
| Яркость | 400 кд/м2 |
| Призначення | Ігровий |
- Цена: 17 499 ₴


