



Описание
Характеристики
Информация для заказа
ASUS ROG Swift PG27AQN: Інноваційний монітор для справжніх геймерів
Якщо ви є справжнім геймером, то вам обов’язково варто звернути увагу на монітор ASUS ROG Swift PG27AQN. Це неймовірно якісний монітор, який спеціально розроблений для того, щоб дати вам максимально комфортний та ефективний ігровий простір.
Неймовірна роздільна здатність та частота оновлення
Однією з ключових особливостей монітора ASUS ROG Swift PG27AQN є його роздільна здатність. Ви отримаєте неймовірних 2560 х 1440 пікселів, що гарантовано забезпечить максимально чіткі та деталізовані зображення.
Дизайн, який підкреслює вашу індивідуальність
ASUS ROG Swift PG27AQN не тільки функціональний, а й стильний монітор, який підкреслить вашу індивідуальність. За його дизайн відповідають професійні дизайнери, які створили унікальний вигляд, виразний у кожній деталі.
Насолоджуйтесь найкращим ігровим досвідом
ASUS ROG Swift PG27AQN має безліч функцій, які дозволять вам насолоджуватися ігровим процесом на повну котушку. Наприклад, пристрій підтримує технологію G-Sync, яка гарантує максимально плавне зображення на екрані. Крім того, монітор має режим Ultra Low Motion Blur, який запобігає розмиттю зображення під час швидких рухів, що значно підвищує якість ігрового процесу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Тип матрицы | IPS |
| Размеры | |
| Вес | 8.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Чёрный |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.2 |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Концентратор USB | немає |
| Частота оновлення | 360 Гц |
| Ігрові технології | Nvidia G-Sync |
| Споживана потужність (в роботі) | 42 Вт |
| DVI | відсутній |
| HDMI | 3 |
| Габарити (ШхВхГ) | 614x408-508x255 мм |
| Час реакції | 1 мс |
| Поверхня екрану | матова |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Контрастность | 1000:1 |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Сенсорний | Нет |
| VESA | 100х100 мм |
| Регулировка по высоте | є |
| Яркость | 400 кд/м2 |
| Вбудована камера | немає |
| DisplayPort | 1 |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Изогнутый экран | Нет |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Призначення | Ігровий |
- Цена: 63 999 ₴

