




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Монітор Acer EK241YEbi має діагональ 23.8 дюйма та вражає високою якістю зображення завдяки технології IPS. Його розширене підключення через порти D-Sub та HDMI забезпечує універсальність для різних пристроїв. Завдяки частоті оновлення на рівні 100 Гц, монітор забезпечує плавне відображення рухомих об’єктів, що корисно для геймінгу та відеострімінгу. Його IPS-панель гарантує яскраві та точні кольори, роблячи його ідеальним для творчої роботи та розваг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Размеры | |
| Вес | 2.67 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 538.8х411х192 мм |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Диагональ экрана | 23.8" |
| Цвет | Чёрный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 30 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Призначення | Ігровий |
- Цена: 3 499 ₴

