




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Живий, обтічний дизайн
Ви оціните Acer V206HQLAb, його елегантність, вражаючий широкоформатний дисплей і низьку ціну. Тонкий профіль, який за традицією обрамлений в чорну рамку, відображає чіткість деталей, що робить цю модель на голову вище всіх інших.
Компетентність в роботі
Модель є яскравим прикладом передового досвіду, що демонструє таку продуктивність, яка відповідає пристрасному духу Олімпійських ігор. Динамічна контрастність 100 000 000: 1 забезпечує живе сприйняття при перегляді зображення. Формат 16:9 і роздільна здатність 1600 х 900 пікселів ідеально підходять для HDTV.
Перемагає функціональність
Acer V206HQLAb володіє вражаючою передачею кольору. Для удосконалення або коригування кольору, натисніть клавішу Empowering, щоб запустити програми Acer eColor і Acer eDisplay.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Размеры | |
| Вес | 2.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 470х370х200 мм |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Диагональ экрана | 19.5" |
| Цвет | Чёрный |
| Контрастность | 600:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Угол обзора | 90°/65° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Разрешение экрана | 1600х900 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 17 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Тип матрицы | TN |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 200 кд/м2 |
- Цена: 3 169 ₴




