




Oригінальний зарядний пристрій Apple Type-C потужністю 61 W.
Характеристики :
Тип блока живлення: Оригінальний (100% original)
Потужність, W: 61 ват
Вхідна потужність: 100-240V / 50-60Hz
Вихідна напруга: 5.2V / 9V / 20.2V
Вихідний струм: 2.4A / 3A
Коннектор: USB-C
Колір: білий
Комплектація: Блок живлення без вилки в розетку і без коробки
Альтернативні парт-номери:
A1718 MNF72LL/A
Сумісні моделі:
MacBook Pro (13”, 2016), MacBook Pro (13”, 2017), MacBook Pro (13”, 2018)
Гарантія: 3 місяці
Комплект: Зарядний пристрій ( також маємо оригінальний кабель Type-c to Type-C 2М) + 350 грн
Совместимые модели ноутбуков:
MacBook Air (Retina, 13-inch, 2020) MacBook Air (Retina, 13-inch, 2018 - 2019) MacBook Pro (13-inch, 2016 and later) MacBook (Retina, 12-inch, Early 2015 - 2017) A1718, A1706, A1708 MJ262LL/A - Model A1540
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apple |
| Выходное напряжение (output) | 20 В |
| Выходная мощность | 61 Вт |
| Совместимость с брендом | Apple |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Б/У |
| Класс качества | Original |
| Тип разъема | MagSafe |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Цвет | Белый |
| Дополнительные функции | Защита от переполюсовки, Защита от перезаряда |
- Цена: 1 500 ₴

