




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Блок живлення Dell 19.5V - 3.34A - 65W (7.4*5.0+pin) (Оригінал)
Оригінальний блок живлення для ноутбуків Dell, розроблений спеціально для відповідних моделей ноутбуків, забезпечить довгострокову та максимально ефективну роботу Вашого пристрою.
Використовуючи оригінальні блоки живлення для свого ноутбука, Ви можете бути впевнені в їхній ідеальній сумісності та відповідності найвищим стандартам якості.
Оригінальні комплектуючі деталі до Вашого ноутбука будуть, безумовно, найкращим вибором для надійної та коректної роботи пристрою, а також ефективного щоденного використання.
Гарантія 3 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Назначение | Для ноутбука |
| Выходное напряжение (output) | 19.5 В |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Тип разъема | 7.4x5.0 мм |
| Совместимость с брендом | Dell |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Б/У |
| Класс качества | Original |
| Пользовательские характеристики | |
| Сила выходного тока | 3.33A |
- Цена: 549 ₴


