Корзина
24 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
УкраинаОдесская областьОдесса Пантелеймоновская 32
+38 050 8070337
+38 (068) 067-63-36
+38 (093) 360-80-81
+38 (050) 807-03-37
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Сеть магазинов CompHome - компьютерная электроника. Сервисный-Центр -смартфоны, планшеты, компьютеры
Корзина

Новий вірус у Facebook: що робити, щоб не заразитися

Новий вірус у Facebook: що робити, щоб не заразитися

Плюсуй, якщо бажаєш більше новин на рідній мові

Новий вірус у Facebook почав поширюватися серед українських користувачів соцмережі 15 грудня. Користувачі отримують повідомлення із вкладеним файлом з назвою video_9504.zip. 

У різних повідомленнях цифри в назві файлу можуть змінюватися, але принцип роботи вірусу у Facebook однаковий. Він поширюється через приватні повідомлення друзям, таким чином розширюючи мережу. 

 

Якщо відкрити цей файл, розпочинається завантаження програми. Далі з’являється значок, схожий на YouTube, і зловмисники отримують доступ до даних користувача. Потім хакери починають розсилати заражені файли від імені користувача. 

Якщо вам прийшло подібне повідомлення, ні в якому разі не переходьте за посиланням, краще розпитайте в друзів, чи дісно вони вам присилали повідомлення, і дочекайтеся відповіді. 

Як видалити вірус у Facebook 

Якщо ж ви все-таки заразилися новим вірусом у Facebook, видаліть шкідливу програму з комп’ютера через "Панель керування" – "Програми" – "Видалення програм" та почистіть пристрій за допомогою антивірусу. Далі змініть пароль на Facebook і встановіть двофакторну аутентифікацію (меню "Налаштування", розділ "Безпека і авторизація"). Завдяки двофакторній аутентифікації хакери не зможуть потрапити на вашу сторінку без підтвердження за допомогою SMS. #WorldNews@comphome_odessa #UA #Odessa #News #Virus #Вирус

Другие статьи